fejsbuk (2 kB)
Pomocna dłońPOMOCNA DŁOŃ - COACHING EDUKACYJNY

- program prowadzenia uczniów podczas roku szkolnego.

Propozycja ta cieszy się ostatnio szczególnym Państwa zainteresowaniem i uznaniem. Program okazał się przydatny i efektywny: wszyscy nasi uczniowie uzyskali zdecydowaną bądź widoczną poprawę wyników, ci zaś, którzy znajdowali się w przełomowych momentach zmiany szkół powiększyli swą szansę na dostanie się do wybranych placówek.

Przeznaczony jest zarówno dla dzieci i młodzieży mającej trudności w nauce, jak i dla tych osób, które "wysoko stawiają sobie poprzeczkę".

Nasz konsultant wspiera dziecko, pomagając mu osiągnąć wcześniej określone cele: promocja do następnej klasy, poprawa i uzyskanie dobrych wyników w nauce, dostanie się do wymarzonej szkoły.

Praca taka łączy kilka aspektów:
  1. pomoc merytoryczną, którą uzyskuje z uczeń konkretnego przedmiotu (korepetycje)
  2. metody szybkiego i efektywnego uczenia: uczeń zapoznaje się z technikami ułatwiającymi proces zdobywania wiedzy
  3. wsparcie psychologiczne: pomagamy uczniowi odnaleźć wewnętrzne zasoby potrzebne do osiągnięcia celów, zbudować motywację do nauki, nauczyć się koncentrowania oraz radzenia sobie ze stresem
  4. nauka samodzielności w zdobywaniu wiedzy; większość uczniów korzystających z naszego programu w danym roku szkolnym, nie potrzebuje już wsparcia w roku następnym

Pierwsze spotkanie jest spotkaniem konsultacyjnym, podczas którego spotykamy się zarówno z dzieckiem, jak i rodzicami, ustalając odpowiednią strategię postępowania. Indywidualne spotkania mogą odbywać się w domu dziecka. Trwają zwykle od jednej do półtorej godziny zegarowej, najczęściej jest to raz w tygodniu.


jeśli jesteś zainteresowany, lub chcesz dowiedzieć się więcej - zadzwoń:
+48 501 732 110 (Martin Walczak)
lub mail:

zielone (1 kB)


© Copyright 2016 Cedr, Design by Martin
All Rights Reserved